Krostki na brzuchu pojawiające się w okresie jesienno-zimowym

Rok temu w okresie jesienno- zimowym na moim brzuchu,szczegolnie wzdloz pasa (od bioder do klatki piersiowej) pojawily sie chrostki. Czasem swedzace,zaczerwienione,suche i co najwazniejsze szpecące moj brzuch. Przez wiosne lato wysypka ustapila,jednak teraz znowu widze ze chrostki zaczynaja sie pojawiac. Co to moze byc? Bylem u wielu lekarzy i u kazdego diagnoza byla inna- od uczulenia na proszek,przez lupiez rozowy giberta,grzybice skory do luszczycy. Prosze o odpowiedz,Pozdrawiam serdecznie :)

Aleksander Ropielewski

Diagnostyka zmian skónych bez możliwości ich oceny podczas badania jest niemożiwa, dlatego nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi.