Krostki na penisie i jądrach u 18-latka

Witam, mam 18 lat, a mój problem umiejscowił się głównie w połowie długości penisa i w dół, z każdej strony oraz na jądrach. Są to krostki, których długość oscyluje w ok. 2mm. Sądziłem, że są to formy cebulek włosowych, ponieważ moje owłosienie występuje również na penisie chociaż, powyżej połowy występują tylko rzadko pojedyncze włosy. Owe krostki są identyczne z cebulkami, z których wyrasta owłosienie. Po wyciśnięciu wypływa z nich maź o suchości i gęstości zlepionego proszku. Co to jest?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania nie da się postawić diagnozy, radzę udać się do lekarza.
Pozdrawiam