Suche krostki pod penisem przy jądrach

Suche krostki pod penisem przy jądrach. Zero innych objawów. Proszę o odpowiedz czy to coś poważnego.

Witam! Najprawdopodobniej są to tzw. plamki Fordyce'a pojawiające się w momencie zamknięcia ujścia przewodu wyprowadzającego gruczołu łojowego, co powoduje gromadzenie się w nim mas łojowych i ich przeświecanie przez skórę. Nie są zakaźne, są jedynie defektem kosmetycznym.