Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krostki na penisie i problem ze stulejką. Czy da się temu zaradzić?

Witam, od dawna mam problem. Na członku mam białe krostki i z tych krostek wychodzą włosy http://img842.imageshack.us/i/dsc07137q.jpg/ http://img19.imageshack.us/i/dsc07138s.jpg/ http://img24.imageshack.us/i/dsc07141b.jpg/ Mam też problem z stulejką lub napletkiem i mam krótkie wędzidełko http://img130.imageshack.us/i/dsc07139i.jpg/ http://img237.imageshack.us/i/dsc07140d.jpg/ Byłem z tym u lekarza i powiedział, że mi nic nie dolega. Mam więc pytanie - czy to jakas choroba, że mi rosną włosy na członku? Jest możliwość leczenia tego lub usuniecia? I jeszcze pytanie odnośnie drugiej kwestii - jest jakaś możliwość rozciągnięcia wędzidełka i stulejki/napletka? Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam!
ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam serdecznie.

Niestety z załączonych zdjęć otwiera się tylko pierwsze. Są na nim widoczne rzeczywiście fizjologiczne zmiany, które są zupełnie normalne i nie wymagają leczenia.
Jeżeli chodzi o stulejkę i zbyt krótkie wędzidełko, to jak najbardziej jest możliwość leczenia, zwykle zabiegowego, a zajmują się tym urolodzy.

Pozdrawiam

Lekarz specjalista chorób wewnętrznych. Autorka wielu profesjonalnych publikacji medycznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy