Krostki na policzkach u 12-miesięcznego dziecka

Witam ! Mam problem ,znaczy nie Ja a Moja córka ma 13 miesięcy od dwóch lub trzech miesięcy męczę się z krostami na policzkach niektóre są czerwone a niektóre białe dbam o chigiene ale to nic nie daje byłam u pediatry pytać się ale powiedziała,że nie ma co się martwić może i nie, ale nie ładnie to wygląda kiedy dziecko ma całe policzki wysypane.I pytanie co to może być i jak to wyleczyć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza dermatologa jeżeli pediatry twierdzi że jest ok.