Krostki na skórce penisa

Witam mam 15 lat i od 5. - 6. lat mam na skórce od penisa krostki, to znaczy jedną taka większa i resztę mniejszych. Nie wiem, co robić? Nie przechodzi mi to już od 5 lat. Nikomu tego nie powiedziałem, ponieważ trochę wstydzę się tego. Bardzo proszę o pomoc, bo ja już zaczynam myśleć, że to może być jakaś poważniejsza choroba.

15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety mimo najszczerszych chęci nie da się postawić rozpoznania bez badania lekarskiego. Prawdopodobnie opisywane przez Pana zmiany są fizjologicznie powiększonymi gruczołami i nie stanowią zagrożenia, jednak aby to potwierdzić konieczna jest wizyta u lekarza.
Pozdrawiam.