Nieswędzące krostki na penisie

Witam, mam 13 lat, mam dziwne krostki na penisie. Jest ich całkiem dużo i nie wygląda to zbyt fajnie. Nie swędzi mnie to ani żadne z podobnych rzeczy. Szukając na waszym portalu pytań na ten temat było dużo, ale jednak chce się upewnić czy to nie jest nic groźnego i czy można to jakoś usunąć biorąc witaminy, czy tego typu rzeczy?

13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie.
Prawdopodobnie zmiany to fizjologicznie powiększone gruczoły, jednak w celu potwierdzenia konieczna jest wizyta u lekarza.

Pozdrawiam.