Krostki na spodzie penisa

Witam. Mam 18 lat. Od jakiegoś czasu na penisie występują u mnie takie krostki. Gęsto rozsiane, głównie na spodzie penisa. Nie swędzą, nie szczypią, nie bolą, po prostu wyglądają nieestetycznie. Przypominać mogą trochę jakby trądzik, lecz nic z nich nie można wydusić. Chciałbym się dowiedzieć, jak mógłbym się tego pozbyć.
18 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowny Panie,

na obwodzie penisa znajdują się gruczoły, które mogą imitować krostki - są one fizjologią. Być może jednak chodzi Panu o coś innego. Niestety, nie widząc zmiany, nie można ocenić, czym ona jest. Dlatego, jeżeli jest Pan tym zaniepokojony, proszę udać się do dermatologa.