Krostki na twarzy i głowie u 6-tygodniowego dziecka

Witam moje dziecko skonczyło 6 tygodni . Pojawiły sie na buzi krostki i na głowie. Niepokojace jest to ze na brwiach pojawiła sie skora bardzo sucha jak luszczyca. Co to moze byc i jak zaradzic?Dodam ze dziecko karmie piersia i wieczorem raz dziennie daje butelke mleka sztucznego bo mi pokarmu brakuje na koniec dnia.

może to być reakcja na mleko sztuczne , proszę w swojej diecie wyeliminować mleczne produkty a dziecku wieczorem podawać mleko Bebilon Pepti