Krostki na wardze sromowej u 24-latki

Zapytanie do lekarza ginekologa. Jutro minie tydzień jak pojawiły mi sie krostki na wardze sromowej. Na poczatku tylko pobolewały, ale wykonałam depilacje (maszynka) i teraz domyślam sie, że rozsiałam sobie wirusa opryszczki. Boli strasznie, ale tez zmienił sie stan ich wygladu i nie wiem czy to poprostu ranki i strupki i dlatego zciemniały, czy moze to tez efekt stosowania żelu Baifem K - ma specyficzny kolor. Pomóżcie, bo juz nie mam siły. Julia

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do ginekologa, który obejrzy zmiany i wprowadzi właściwe leczenie.

Pozdrawiam.