Krostki na zewnętrznej stronie warg sromowych

Witam na wargach sromowych od zewnetrznej strony pojawily mi sie pojedyncze krostki mam je od jakiegos czasu raz sa raz ich nie ma.. jedna sprobowalam po wycisnieciu wycisnac i efekt byl podobny jak u pryszcza z tym ze nastapilo krwawienie

Przyczyn moze byc kilka. Najbardziej prawdopodobne, ze sa to zapalenia mieszkow wlosowych (przypuszczalnie zwiazane z goleniem tych okolic). Warto jednak udac sie na konsultacje dermatologiczna, zeby postawic jednoznaczna diagnoze.