Widoczne białe krostki na wargach sromowych

Witam Od kilku lat na moich wargach sromowych pojawily sie biale grudki? Chrosty ? Nawet wlasciwie nie wiem co to jest :/ Moja ginekolog pow ze jest wporzadku i nie przepisala zadnych lekow.. Wstydze sie kochac ze swoim chlopakiem majac cos takiego na wargach a w dodatku mam bardzo nie przyjemny zapach i wydzieline biala.. Moge prosic o porade Jak to moge wyleczyc ? Od czego to wogule jest?

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na infekcje, proponuje ponownie udac sie do lekarza ginekologa.