Krostki z białym płynem i czerwone na skórze

Witam. Mam problem otóż od 2 tygodni na ciele wyskakuja mi krostki z tego bardzo czesto leci bialy plyn i robia mi sie czerwone duze plamy co trochę bolą. BYlam u lekarza jednak przepisal on maśc ale plamy nie znikaja i krostki z plamami nadal wystepuja. Co to moze byc i gdzie mam się udac proszę o pomoc.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli dolegliwości nie ustąpiły, konieczna jest ponowna konsultacja lekarska. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia, nie można postawić diagnozy. Pozdrawiam.