Krostki z płynem na pośladkach u 10-latka

Witam. Mój 10 letni syn ma 3 dziwne krosty na posladkach. Nie są czerwone ani z otoczką. Wyglądają jakby przyklejone kuleczki średnicy 1-2 mm. z białym płynem w srodku. Nie wyciskalam, smarowalam maścią Locoid i kością na opryszczkę typu Hascovir. Nic nie pomaga. Jodyna nie zasusza. Ma to od trzech tygodni i nie zmienia wyglądu. Poprzedzone bylo to swedzeniem co jakis czas od kilku miesiecy. Pediatra nie mogla postawic diagnozy bo niczego nie było widać.Dostać się do dermatologa graniczy z cudem. Proszę o sugestie.

Dzień dobry :). Proszę umówić sięz synem na konsultację do lekarza dermatologa dziecięcego . Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.