Czy to może być grzybica, czy zwyczajnie przesuszona skóra?

Dzień dobry, Pojawił się u mnie problem z suchą skórą pomiędzy palcami dłoni. Zaczęło się to całkiem niewinnie, ponieważ wysuszyły mi się tylko powierzchnie dwóch palców. Ja oczywiście smarowalam dłonie kremem do rąk ale nie traktowałam tego zbyt poważnie, ponieważ każdego roku gdy przychodzi sezon jesienno zimowy ja borykam się z problemem suchych rąk. Niestety problem ten nasilił się i doszło już do tego, że plamy są już pomiędzy wszystkimi palcami. Zauważyłam również że są one co raz większe, chwilami mnie swędzą, a wokół tych plamek zauważyłam małe krostki wypełnione płynem. Kupiłam sobie w aptece krem z mocznikiem 35% ale niestety to nie pomaga. Bardzo proszę o opinię co to może być. Ja wiem że wizyta u lekarza jest konieczna ale niestety mamy okres między świąteczny i dostanie się do lekarza graniczy z cudem. Czy to może byc grzybica, uczulenie czy poprostu przesuszona skóra? Na potwierdzenie moich słów wstawiam link że zdjęciami mojego problemu. https://megawrzuta.pl/download/fc3656087712a955a3441e1c556bac4d.html

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.