Krosty na dolnej części napletka

Witam, mam taki problem, że na dolnej części napletka wyskoczyły mi jakeś dziwne krosty. Jest ich bardzo dużo, to znaczy takie gromadki. Zaczyna to być bardzo bolesny problem....

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

gama przyczyn takich zmian jest ogromna, poczynając od błachych po groźne zakażenia. Powinien Pan natychmiast udać się do lekarza.

Pozdrawiam