Krótki cykl miesiączkowy a wskazania do zbadania poziomu hormonów

WLASNIE SIE O WAS DOWIEDZIALAM ZE MAM W NORMIE CYKL.. CHCRM ZROBIC BADANIE HORMONOW..... PODAM WAM CYKL OD POCZATKU ROKU TEGO,28, 26 27, 25 , 26, ROK 2013 21 NAKKROTSZY WTSTAPIL JEDNORAZOWO, 28 NAJDLUZSZY W CIAGU ROKU PRZEWIJA SIE NAJCZESCIEJ 2013- 25, 26, JENYM SLOWY MAM TA NAJKROTSZA WERSJE CYKLU, CZY TO SA MOJE FANABERIE Z TYM BADANIEM HORMONOW CZY ZROBIC??????????? KIEDYS POPRSTU MIALAM JAK W KSIAZCE TERAZ MAM TEN NAKKROTSZY.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wartości długości cyklu, jeśli nie ma Pani żadnych innych niepokojących objawów, nie są bezwzględnym wskazaniem do wykonania badania poziomu hormonów. Jeśli jednak ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację ze specjalistą endokrynologiem lub ginekologiem.