Krótki członek a problemy z seksem

wita mam 32 lata i mam krótkiego penisa w stanie spoczynku jak małe dziecko w zwodzie 15 niewiem co robic waze 75 kg 182cm partnerki sie smiejom ze dzidzius i jest cieki w stanie spoczynku prosze opomoc

Drugi problem, na ile Pana osobowość jest "zintegrowana", czy też raczej jest Pan niepewny w zachowaniu.
Kobieta, nawet niekulturalna, powinna bać się tak zachowywać, jak Pan pisze; powinna odczuwać respekt i szacunek.
Być może warto skorzystać z pomocy dobrego psychologa, by po terapii emanować "siłą spokoju"...
Penis w wzwodzie 15cm, czyli 6 cali, to norma.
Skracanie, czy wygalanie owłosienia wokół penisa optycznie go wyraźnie powiększa, tak że wygląda na 6 cali.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com

Dzień dobry!

Ludzie naturalnie różnią się między sobą wyglądem i rozmiarami części ciała. Także rozmiar członka jest cechą indywidualną
Penis długości 15 cm we wzwodzie jest prawidłowym dla dorosłego, zdrowego mężczyzny.
Aby rozwiać wszelkie wątpliwości i wykluczyć stany chorobowe (np. zaburzenia hormonalne) może Pan skonsultować się z lekarzem urologiem lub lekarzem seksuologiem. Konieczne jest badanie i rozmowa niemożliwe do przeprowadzenia za pośrednictwem Internetu.
Jednocześnie jednak równie ważna może być nauka samoakceptacji i pewności siebie - np. w toku psychoterapii.

Pozdrawiam!