Krótki płytki oddech, drżenie nóg, bóle rąk od łokci do ramion

Witam. Cztery tygodnie temu miałam grypę. Wyleżałam ją (byłam 2 tygodnie w domu) Nadal czuje się bardzo źle: męczliwość,krótki płytki oddech, drżenie nóg, bóle rąk od łokci do ramion, szumy w głowie i uszach. Czy to powikłania po grypie? jakie brać leki? jakie zrobić badania?

Aleksander Ropielewski

Najpewniej jest to efekt przebytej infekcji i nie ma powodu do niepokoju.