Co powoduje bóle nóg i rąk?

Witam, od kilku miesięcy miewam regularne bóle nóg i rąk, jeżeli chodzi o nogi bólnajwiększy jest w udzie w przodzie, a ręce od łokci do dłoni.Bóle nasilają się coraz bardziej. Już nie boli tylko wieczorem lecz również w ciągu dnia, niezależnie od wysiłku. Do tego bardzo pocą mi się dłonie oraz stopy i wypadają włosy. Co to może być? Czy te objawy jakoś mogą się łączyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą się łączyć konieczna diagnostyka. Wizyta u lekarza POZ oraz na pewno oznaczenie morf ob crp TSH