Krótkie cykle miesiączkowe i dwa cesarskie cięcia

witam. moje miesiączki są w miare regularlne ale wystepują najczesciej co 24 dni, nieraz sie zdarza ze wystąpi co 18-19 (co 4-5 cykli). gdy bywam u lekarza zgłaszam to ale nic mi nie odpowiada. czy to jest naturalne??? mam już dwoje dzieci, obydwoje urodzeni przez cesarskie cięcie. pierwszy syn z powodu wachania tętna płodu córka stan cięcia po cięciu. i z tąd też moje drugie pytanie. czy jeżeli przeszłam już dwa cięcia cesarskie to czy po trzecim zostane (nie wiem jak to fachowo ) zaszyta.

Witam,
jak najbardziej po trzecim CC zostanie Pani prawidłowo zeszyta.
Nie widzę przeszkód, aby miałoby dojść do nieprawidłowego zeszycia powłok.
Krótkie cykle miesiączkowe się zdarzają. Za normę uznaje się 21-35 dni.

pozdrawiam!