Krótkowzroczność i astygmatyzm a bóle czubka głowy

Mam 32 lata.Wade wzroku krotkowzrocznosc i astygmatyzm.Nosze okulary regularnie.Miewam czasami migreny ale niepokoi mnie ostatni moj stan.Otóż boli mnie glowa od tygodnia w jednym miejscu,na czubku głowy.Jest to bol kłujący,gniotący bardzo nie przyjemny jak by mi ktos uciskał czyms na czubku głowy.Problem mam z jedzeniem bo jak żuje to bardzo mnie boli bo mnie piłuje tam w środku na czubku oraz w skroniach.Prosze o porade

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z neurologiem. Objawy są mało charakterystyczne i bez uszczegółowienia wywiadu lekarskiego i przeprowadzenia badania trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi.