Krwawienia i plamienia od 11 dnia cyklu miesiączkowego

witam , od ponad 3 lat mam krwawienia i plamienia od 11 dnia cyklu do końca cyklu , miałam badaną prolaktynę i hormony wszystko w normie , torbieli też brak , miałam nawet badania na obecność wirusa hpv .Brałam tabletki kilka rodzajów tabletek antykoncepcyjnych - mimo to objawy nie ustepują. Co powinnam zrobic by doprowadzić się do normy ? z góry dziekuję

Lek. Tomasz Budlewski

Udzielenie jakiejkolwiek rady jest możliwe dopiero po zbadaniu pacjenta oraz przeanalizowaniu dodatkowych badań. Nie można nic wnioskować na podstawie jedynie takiego opisu. Konieczne są dodatkowe informacje. Proponuję udać się do ginekologa.