Plamienie i krwawienie w środku cyklu
Witam, mam 26 lat w środku cyklu mam zawsze plamienia (brązowe), jest tak od okolu rok. Mój lekarz mówi, że jest to norma. Teraz od 2 miesięcy staramy się o dziecko- okres miałam 25 września, i od 10 października mam plamienia, cały czas, a wczoraj po odbytym stosunku miałam krwawienie, które ponowiło się przy oddawaniu moczu. Nie mam żadnych cech zapalenia, zarówno pochwy jak i p. moczowego. Na test ciążowy za wcześnie. Czy możliwe, ze doszło do zapłodnienia i wydalenia komórki'? Nadmienię iż 2 lata wstecz-miałam plamienia przez cały cykl, badania hormonów wykazały niski poziom progesteronu i nieco podwyższony poziom androgenów. Przyjmowałam Y***, po kilku miesiącach dawkowania, poziom progesteronu wrócił do normy. Badałam hormon w sierpniu tego roku-wyszedł nieco powyżej normy, ponadto w obrazie usg dopochwowym obraz jajników typowy dla PCOS.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania
Witam.
Możliwe, że doszło do wydalenia zarodka, ale nie da się tego stwierdzić z całą pewnością wyłącznie na podstawie opisu przeczytanego w sieci.
W PCOS może Pani (ale nie musi) mieć problemy z zajściem w ciążę. Jeśli w ciągu pół roku nie dojdzie do zapłodnienia powinni Państwo (oboje!!!) skontaktować się z lekarzem.