Krwawienia z nosa u 2-latka

witam . moj synek ma 2 latka i 7 miesiecy. czesto choruje.roznego typu infekcje.po prostu wszystko lapie.do tego od roku krwawienia z nosa. na poczatku byly co 2-3 miesiace.teraz sa co 2 tyg.casem 3-4 dni pod rzad.nie sa one obfite.wczesniej byly z prawej diurki.teraz z lewej.mia pare razy robione badania krwi. wszystko bylo w normie za wyjatkiem red blood cell distribut width 15.7%.dodam ze w wynikach przedostatnich mial rowniez podwyzszona platelet count do 460 ale w kolejnym bad. obnizyly sie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.