Krwawienia z przewodu pokarmowego i bóle w końcowym odcinku jelita grubego

Witam od czasu do czasu występują u mnie krwawienia z przewodu pokarmowego, krew jest świeża, czasem mam w okolicach ostatniego odcinka przewodu pokarmowego bóle napięciowe, tzn. czuję jakby w tych miejscach rozpierający ból, czy to hemoroidy czy coś poważniejszego i co z tym zrobić, nie chcę iść na nieprzyjemne badanie do chirurga, dodam iż 15 lat temu miałam ''przekrwienie dwunastnicy'' (badanie całego przewodu też z powodu krwawień), teraz mam 32 lata, uprzejmie proszę o odpowiedź, dziękuję

Bez zbadania Pani i rozpoznania choroby nie da się ustalić sposobu leczenia - ZWŁASZCZA PRZEZ INTERNET!!!-NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Konieczna wizyta u chirurga lub proktologa , zż