Krwawienie 2 dni po histeroskopii

Witam. 2 dni temu miałam zabieg histeroskopii. w dzień zabiegu jak i dzień po, krwawiłam tylko trochę. pod wieczór krwawienie sie nasiliło i trwa do tej pory.nie wiem dlaczego. praktycznie cały czas leżę i się nie przemęczam. słyszałam że po tym zabiegu można dostać krwotoku. boję się że coś jest nie tak. bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Niewielkie krawienie jest normalne, nie ma powdów do niepokoju, w razie silnego krwawienia bądź ciągłego plamienia świeżą krwią prosze udać się do ginekologa