Krwawienie 3 dni po okresie i po przyjęciu dwóch tabletek Microgynon 21

Wzielam dwie tabletki microgynen 21 w 5 dniu fazy cyklu zaczelam brac , niestety bardzo zle sie po nich czulam , zrezygnowalam po tych 2 tabletkach w dniu ustatniej tabletki czyli 2-giej skonczyl sie okres minely teraz 3 dni i dostalam ponownie krwawienia czy to normalne aby miec krwawienie 3 dni po okresie i takiej malej ilosci bo tylko 2 tabletkach m21 ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane ponowne wystąpienie krwawienia jak najbardziej najpewniej jest konsekwencją przyjęcia dwóch tabletek antykoncepcyjnych. Póki co nie ma powodów do niepokoju.