Krwawienie a samoistne poronienie

we wtorek korzystajac z toalety poczułam dziwne parcie poczym miałam wrazenie ze dosc duzy skrzep wypadł ze mnie, zaczełam mocno krwawic.w szpitalu stwierdzono ze moglobyc to samoistne poronienie, wykonano mi zabieg lyzeczkowania kanalu szyjki i jamy macicy poczym bez zbednych wyjasniej tlumaczen po paru godzinach wypisano mnie do do domu a na moje pytania odpowiadano ze wszystko okaze sie po otrzymaniu wynikow z host-pat.jak mam teraz postepowac?co powinnio mnie niepokoic, a co jest normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Na pewno występowanie wszelakiego rodzaju krwawienia/upławów, bóli w podbrzusza proszę koniecznie ponownie udać się do szpitala.