Krwawienie dziąseł po usunięciu zęba

Witam jestem po usunięciu dolnej siódemki moj dentysta kazał mi wyciągnąć waciki po 30 min wyciągnęłam po 40 a nadal krwawią mi dziaslo co moge zrobic wacik wyrzuciłam

Witam, jeżeli krew w dalszym ciągu sączy się z zębodołu to trzeba zgłosić się na pogotowie stomatologiczne, w celu zaopatrzenia rany poekstrakcyjnej, ewentualne podanie leków hamujących krwawienie lub założenie szwów.Pozdrawiam