Suchy zębodół po usunięciu zęba u 23-latka

Witam. Po usunięciu zęba zrobił mi się suchy zębodół, dzisiaj byłem u dentysty, który pogrzebał mi w ranie, aby znowu zaczęła lecieć krew i zrobił się skrzep, po czym włożył do rany jakieś trzy małe trójkąciki i kazał przygryźć wacikiem, który miałem po pół godziny wyjąć. Właśnie go wyjąłem, ale z rany nie leci krew, ani nie zrobił się skrzep, na dnie widać te białe lekarstwo. Czy wszystko jest w porządku, czy powinienem jeszcze raz się do niego zgłosić?

Witam serdecznie,
Warto zobaczyć za parę godzin jak będzie wyglądać zębodół i jeśli sytuacja dalej będzie wzbudzać niepokój, można podejść na konsultację, w celu obejrzenia zębodołu. Wprawdzie zębodół też się zagoi, ale jednak w obecności skrzepu goi się znacznie szybciej.

Jeśli po usunięciu zęba dojdzie do powstania tzw "suchego zębodołu" konieczne są wizyty w gabinecie stomatologicznym, najlepiej u lekarza przeprowadzającego zabieg. Proszę stosować się do zaleceń.