Krwawienie i ból w podbrzuszu a poronienie

Witam, wszystko zaczęło się 6 dni temu kiedy powinnam dostać miesiączkę -zawsze dostaje w terminie. Z każdym dniem moja nadzieja rosła ze jestem w ciazy. Dzisiaj miałam kupić test ciążowy ale niestety zaczęłam krwawic z olbrzymim bólem w podbrzuszu a od wczoraj mam również ból na dole pleców . Czy to może być początek poronienia? Parę lat temu poronilam pod koniec 2 miesiąca wtedy wymiotowalam miałam biegunkę a wszystko trwało 4 dni. Martwię się czy coś się ze mną złego teraz dzieje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę końiecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.