Krwawienie i pieczenie 6 tyg po wywołaniu porodu

Jestem 6 tygodnii po porodzie silami natury potod odbyl sie po wywolaniu przebiciem wod plodowych zielonych podczas połogu nic się nie dzialo. Krwawic przestałam ok. 2 tyg temu do tej pory czasem zdarzają się bole jakby miesiaczkowe ale miesiaczki brak. Dzis na podpasce zobaczylam czarna gesta krew i troche pieczenie w srodu. Dodatkowych objawów brak co to może byc ??

Lek. Katarzyna Szymczak

To pewnie zhemolizowana krew - pozostałość po porodzie jeśli objawy nie ustąpią wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam