Krwawienie miesięczne ze skrzepami krwi a możliwość zajścia w ciążę

Witam, od kilku lat regularnie stosuję pigułki antykoncepcyjne M*******. W zeszłym miesiącu dostałam krwawienia 21.10, było dość skąpe, były też skrzepy. współżyłam z partnerem(kończył w środku), jego sperma jest przeźroczysta, jest jej mało, ma praktycznie niewyczuwalny smak. Zdarzyło mi się współżyć również z innym mężczyzną(stosunek przerywany) Ostatnie krwawienie było 18.11(1,5 dnia krawienia, potem brunatna maź ze skrzepami). 26.11zrobiłam test -czułośc 10(negatywny). Czy mogę być w ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli test został wykonany zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce dla pacjenta to należy uznać wynik za wiarygodny. Z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z ginekologiem.