Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie po oddaniu moczu - co robić?

Witam, mam pewien problem. Zaobserwowałem, że podczas oddawania moczu dzieje się coś dziwnego. Chciałem oddać mocz do zbiorniczka, żeby to sprawdzić i poczułem piekący ból, było to nieprzyjemne, a gdy już skończyłem, to puściła mi się krew i bardzo mnie to niepokoi. Proszę o pomoc
ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam serdecznie.

Pana niepokój jest jak najbardziej uzasadniony, a objawy które Pan opisuje niestety wymagają dalszej diagnostyki. Mogą bowiem być spowodowane po prostu infekcją dróg moczowych, ale mogą świadczyć również o poważniejszych chorobach, na przykład nerek.
Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego, który wykona stosowne badania.

Pozdrawiam.

Lekarz specjalista chorób wewnętrznych. Autorka wielu profesjonalnych publikacji medycznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy