Krwawienie po poronieniu w 14 tygodniu

witam jak poronilam 14 tygodniu zozstalam tabletki minelo juz 10 dni dalej krwawie
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli krwawienie nie zmniejsza się z czasem to konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego/ginekologa, zwłaszcza jeśli toważyszą mu inne objawy np. ból brzucha.
Jeżeli krwawienie wyraźnie się zmniejsza to najprawdopodobniej nie ma powodu do niepokoju.