Nierówny brzuch w 16 tygodniu ciąży

Dzień dobry, jestem w 16 tygodniu ciąży. od kilku dni mam nierówny brzuch. jest wyraźnie większy z lewej strony. lekko twardy, bez bóli. odnajduje jedynie informacje dotyczace twardego brzuszka ale nie nierównego. Wizyte u ginekologa mam za kilka dni. Ania

Lek. Marta Gryszkiewicz

Kształt brzucha może się zmieniać w zależności od położenia płodu. w jamie macicy. Nie jest to powód do niepokoju.