Krwawienie po śrubie pod implant zębowy

Witam. Dziś miałam zrobioną śrubę gojaca pod implant. Od 6 godzin ciągle leci mi krew z tego miejsca. Tworzą sie duże skrzepy ktore wypadaja. Prosze o pomoc czy to jest normalne? Zasnąłem na godzine i juz wszystko we krwi. Niewiem co robić. Dzwoniłam do stomatologa w rejestracji powiedziano mi żeby czekać do jutra. Implant dolnej prawej szóstki.

Niestety, powinna Pani skontaktować się z lekarzem przeprowadzającym zabieg lub udać się na pogotowie stomatologiczne. Na podstawie opisu trudno udzielić pomocy.