Wypadnięcie śruby implantu przy odbudowie kości

Sruba gojaca od implanta wypadla mi,a przy drugim implancie co mialam odbudowe kosci z jednoczesnym wszepem jak gdyby kosc wystaje z nad dziasla, w miejscu mi sie wystaje gdzie boy zakladany szew.Jestem za granica a w polsce bede za2 tygodnie.pomocy

Jeżeli jest Pani w posiadaniu wspomnianej przez Panią śruby , proszę postarać się ją wetknąć i przykręcić ( należy kręcić w prawą stronę do maksymalnego oporu jaki uda się Pani uzyskać). po wcześniejszym oczyszczeniu i zdezynfekowaniu śruby oraz. palców . Proszę również dokładnie przepłukać miejsce wszczepu implantu płynem Eludril ( do kupienia w aptece) . Gwint w implancie nie może być zanieczyszczony resztkami jedzenia , gdyż niemożliwe będzie dokręcenie śruby gojącej . Jeżeli jest to nie wykonalne przez Panią należy udać się do dentysty , który specjalnym kluczem dokręci śrubę gojącą do implantu . Szczęśliwego powrotu do kraju .