Krwawienie po stosunku a prawdopodobieństwo zapłodnienia

MAM 20 LAT. OD 2 DO 4 MIAŁAM MIESIĄCZKE . PÓŹNIEJ 5,6,7, NIE MIAŁAM . A GDY 8 WIECZOREM UPRAWIALIŚMY SEX Z MOIM CHŁOPAKIEM POJAWIŁO SIĘ KRWAWIENIE ... I TRWAŁO DO NASTĘPNEGO DNIA TO ZNACZY 9 LUTEGO . A 23 LUTEGO UPRAWIAŁAM SEX I ŻADNEGO JUŻ KRWAWIENIA NIE BYŁO . CO SIĘ DZIEJE Z MOIM ORGANIZMEM ? CZY MOŻE W TEDY DOSZŁO DO ZAPŁODNIENIA ? CZY MOŻE JESTEM W CIĄŻY ? CZY POWINNAM IŚĆ DO GINEKOLOGA ?

Witam serdecznie. Prawdopodobnie doszlo wtedy do podrażnienia śluzówki i stąd własnie wspomniane krwawienie.