Krwawienie po stosunku i stosowanie krążka NuvaRing

Witam mam krwawienie po stosunku a wcześniej mi się to niezdarzało,stosuje krązki nuwaring i jestem 6dni przed wyciągnięciem ale wcześniej miałam grzybice i stosowałam odpowiednie leki przepisane przez lekarza a na dodake z tego co pamiętam to mam mięśniaka ale jak byłam na wizycie to nic niestwierdził niepokojącego i niewiem jaka tego przyczyna.Apo zakińczeniu leków na grzybice po stosunku też krwewiłam ale minimalnie a teraz bardziej i nawet po zajęciach fitnesowych plamiłam a mam 40 lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zarówno infekcją jak i nieprawidłowościami innego typu. W tym przypadku wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.