Krwawienie po tabletkach Daylette

Witam, przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Daylette jest to, moje drugie opakowanie. Po pierwszym w czasie przyjmowania zielonych tabletek wystąpiło krwawienie. Natomiast po drugim nie, co może być przyczyną braku krwawienia? dodam, iż równocześnie zażywam Helicid forte, ze względu na podejrzenie refluksu żołądka.

Krwawienia w trakcie stosowania pierwszych trzech opakowań tabletek mogą być inne niż wcześniej.Jeżeli nie wystąpi krwawienie po zakończeniu opakowania proponuję wykonać test ciążowy i zgłosić się do ginekologa w celu ewentualnej zmiany tabletek