Krwawienie po zażyciu 16. tabletki antykoncepcyjnej a infekcja układu płciowego

od 5 miesiecy biore tabletki antykoncepcyjne 2miesiace temu ginekolog mi zmienil na inne obecnie biore novynette przy 16 tablice dostalam okres ostatnio brałam bardzo duża ilość tabletek przeciwbólowe ibuprom w grudniu dostałam infekcje grzybica lekarz przepisał mi tabletki oraz maść i globulki ckotrimazilum w styczniu byłam na wizycie kontrolnej i dostałam tylko globulki bo infekcja do końca nie była wyłączona teraz brałam iladian czy to mogło przyspieszyć okres?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.