Krwawienie podczas przyjmowania tabletek Daylette

Witam.Od ponad roku przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Daylette.W tym tygodniu dostałam plamienia, początkowo było bardzo słabe, jednak dzisiaj wystąpiło krwawienie takie jak miesiączka.Wcześniej też zdarzały się plamienia jednak zawsze przy końcu opakowania,a teraz przy 13 tabletce.Nigdy nie pominęłam żadnej tabletki,zawsze biorę je regularnie, zdarzało mi się jedno godzinne niepóźnienie.W tygodniu brałam także Apap Extra. Co jest przyczyną tego krwawienia? Czy obniża skuteczność tabletek?

Witam,
paracetamol pozostaje bez wpływu na antykoncepcję.
Krwawienia śródcykliczne moga pojawiać się podczas przyjmowania tabletek.
Gdy pojawiają się często - wskazane jest odstawienie na kilka miesięcy tabletek lub zmiana na inne.

pozdrawiam