Krwawienie podczas stosunku a przyjmowanie tabletek Daylette

Od 28 stycznia zaczęłam stosować tabletki anty Daylette.Dzień przed zastosowaniem pierwszej tabletki wystąpiło u mnie plamienie,nigdy wcześniej to się nie zdarzyło,więc gdy na drugi dzień dostałam miesiączkę to wzięłam tabletkę wieczorem o 21. Wczoraj wzięłam 6 tabletkę,miesiączka powinna mi się już skończyć,lecz nadal mam niewielkie plamienia,bardzo skąpe. Dziś odbyłam z partnerem stosunek("przerywany") i gdy skończyliśmy zauważyłam,że miesiączka tak jakby wróciła,bo miał na penisie krew.Pomocy

Witam! Aby mieć pewność, że działanie antykoncepcyjne nie będzie obniżone pierwszą tabletkę powinna Pani przyjąć w dniu plamienia. W związku z tym, że stało się inaczej ochrona antykoncepcyjna może być obniżona. Przez pierwsze 7 dni przyjmowania tabletek powinna Pani stosować dodatkowe środki antykoncepcyjne.