Krwawienie, seks oralny a stres

Kochałam się oralnie, po czym chlopak parę razy dotknął mojej pochwy penisem. Nie powinno być na nim nawet preejakulatu. Tydzień później dostałam brązowego plamienia, 5 dni przed okresem, kolejnego dnia plamienie ustało, po paru h przerwy dostałam bardzo skąpy okres, kolejnego dnia zanik, kolejnego dnia znowu okres. Wczoraj się skończył, dziś lekkie plamienie brązowe, a potem bezbarwne wodniste.Test ciążowy wykonany dziś negatywny.Dodam, ze mam duzo stresu ostatnio i kiepsko jem.Co jest nie tak?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Styl życia mógł spowodować zaburzenia hormonalne. Proponuję udać sie do ginekologa, w przypadku nawracania sytuacji w następnym cyklu.
Pozdrawiam