Krwawienie w siedmiodniowej przerwie

Witamna początku sierpnia wystąpiło u mnie krwawienie w siedmiodniowej przerwie, ale też pojawiło się pod koniec miesiąca w trakcie przyjmowania tabletek. Czy to normalne? Co może być tego powodem? Trochę się niepokoję, to moje 8 opakowanie. Jednak dodam, że w ostatnim czasie miałam sporo stresujących chwil. Proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Dodatkowe krwawienie mogło być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. W przypadku nawrotu dolegliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty