Krwawienie z dróg rodnych we wczesnej ciąży

Witam !!! jestem we wczesnej ciąży i wczoraj trafiłam do szpitala z krawieniem z dróg rodnych...z ostatniej miesiączki wynika iż jestem w ciąży 5tyg i 2dni a z badań usg CRL-9mm co odpowiada 7tyg ciąży. Jak to możliwe iż jest taka duża różnica na tym etapie ? Pragnę dodac iż nie uwidoczniono jeszcze czynnośći serca...lekarz przepisał mi Duphaston.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Taka rozbieżność nie powinna być powodem do niepokoju. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.