Jakie są objawy poronienia?

Witam jestem w 5tyg i chciałabym się zapytać czy poronienie musi się objawić krawieniem czy nie koniecznie może wystąpić bez krwawienia ponieważ strasznie się martwię od 3dni mam zanik objawów wgl czuje się jakbym nie była w ciąży i boje się ze doszło do pornonienia a nie miałam żadnych krwawień lub plamien / z góry bardzo dziękuje :(

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Zazwyczaj poronienie objawia się bólem oraz krwawieniem z dróg rodnych. W razie niepokoju zawsze może Pani udać się po poradę do swojego lekarza prowadzącego.