Objawy poronienia

Witam wczoraj pisalam do panstwa ale dzis rano dostalam krwawienie z drog rodnych i bol z prawej strony tam gdzie byl pecherzyk nie wiem czy to poronienie czy zagnierzdzenie sie zarodka prosze o szybką odp dziekuje bardzo

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy opisane dolegliwości to wynik poronienia czy też zagnieżdżenia zarodka. W celu wyjaśnienia przyczyny krwawienia sugeruję zatem konsultację ginekologiczną.